09.11.2022 - Nakladatelství Moba dává v do prodeje šestnáctý příběh detektiva Standy Berky nazvaný "Trestající smrt ". Román vychází jako klasická kniha i jako e-kniha

24.08.2022 - Nakladatelství Moba dává tento měsíc do prodeje román "Případ ukradené soli", patnáctou a poslední část série "Zločiny na Velké Moravě". Román vychází jako klasická kniha i e-kniha.

24.03.2022 - Nakladatelství Moba dává v do prodeje patnáctý příběh detektiva Standy Berky nazvaný "Podezřelá smrt ". Román vychází jako klasická kniha i jako e-knihaJiž dříve vyšly další romány z této série nazvané "Smrt místostarosty" a "Zapomenutá smrt". Rovněž připomínám dříve vydaný román ze série "Brněnská mordparta vyšetřuje", nazvaný "Preventivní vražda" a také romány ze série "Zločiny na Velké Moravě", nazvané "Případ mrtvého krále" a  "Případ rozvaděných bratrů".

27.07.2020 - Nakladatelství Moba dává tento měsíc do prodeje šestý román nazvaný "Oprávněná vražda" z mé třetí série "Brněnská mordparta vyšetřuje". Román vychází jako klasická kniha i e-kniha.

12.11.2019 - Nakladatelství Moba dává tento měsíc do prodeje román "Případ uprchlého biskupa", dvanáctou část série "Zločiny na Velké Moravě". Román vychází jako klasická kniha i e-kniha.

12.11.2019 - Nakladatelství Moba dává tento měsíc do prodeje pátý román nazvaný "Ukradená vražda" z mé třetí série "Brněnská mordparta vyšetřuje". Román vychází jako klasická kniha i e-kniha.

15.05.2019 - Nakladatelství Moba dává v do prodeje dvanáctý příběh detektiva Standy Berky nazvaný "Smrt ve Stuttgartu".Román vychází jako klasická kniha i jako e-kniha.

31.01.2019 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje román "Případ tajemného lukostřelce", jedenáctou část série "Zločiny na Velké Moravě". Román vychází jako klasická kniha i e-kniha.

18.12.2018 - Nakladatelství Moba dalo už v listopadu do prodeje čtvrtý román nazvaný "Dvojitá vražda" z mé třetí série "Brněnská mordparta vyšetřuje".

15.10.2018 - Nakladatelství Moba dává v do prodeje jedenáctý příběh detektiva Standy Berky nazvaný "Smrt vilného cizince". Román vychází jako klasická kniha i jako e-kniha.

18.04.2018 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje román "Případ českého knížete", jubilejní, desátou část série "Zločiny na Velké Moravě". Román vychází jako klasická kniha i e-kniha.

30.01.2018 - Nakladatelství Moba dává v lednu do prodeje jubilejní, desátý příběh detektiva Standy Berky nazvaný "Smrt malé blondýnky". Román vychází jako klasická kniha i jako e-kniha.

06.10.2017 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje román "Případ podezřelého arcibiskupa", devátou část série "Zločiny na Velké Moravě".

06.10.2017 - Nakladatelství Moba dalo už v září do prodeje třetí román nazvaný "Nelítostná vražda" z mé třetí série "Brněnská mordparta vyšetřuje".

26.04.2017 - Nakladatelství Moba dává v květnu do prodeje devátý příběh soukromého detektiva Standy Berky nazvaný "Smrt poctivého lichváře".

11.02.2017 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje druhý román nazvaný "Vražda neviňátek" z mé třetí série "Brněnská mordparta vyšetřuje".

23.07.2016 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje román "Případ holasické lásky", osmou část série "Zločiny na Velké Moravě".

23.07.2015 - Nakladatelství Moba právě dalo do prodeje osmý příběh soukromého detektiva Standy Berky, vyprávění o vraždě v Berkově domovské Bystrci, román "Láskyplná smrt".

16.03.2016 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje román "Případ forchheimského rádce", sedmou část série "Zločiny na Velké Moravě". Tento román přichází na trh zároveň v knižní i elektronické formě.

30.01.2016 - Nakladatelství Moba právě dalo do prodeje první román nazvaný "Nezralá vražda" z nové série "Brněnská mordparta vyšetřuje". Tento román přichází na trh zároveň v knižní i elektronické formě.

07.02.2015 - Nakladatelství Moba právě dalo do prodeje šestý příběh soukromého detektiva Standy Berky, dramatický případ z prostředí nejvyšší české politiky, román "Smrt expremiérky".

19.01.2015 - Nakladatelství Moba právě dalo do prodeje pátý příběh z cyklu "Zločiny na Velké Moravě", tragický příběh krále Rastislava, založený na skutečných událostech, román "Případ zrazeného krále".

Dovolil bych si také připomenout, že kromě tohoto, nejnovějšího románu a románu "Hořká smrt" jsou všechny mé vydané knihy dostupné také v elektronické formě.

25.08.2014 - Nakladatelství Moba dalo do prodeje můj nejnovější příběh s detektivem Berkou, napínavý kriminální román "Krutá smrt".

09.06.2014 - Nakladatelství Moba uvolnilo ve svém e-shopu a začalo v předprodeji nabízet moji novou knihu "Krutá smrt".

25.02.2014 - Nakladatelství Moba uvolnilo do prodeje jako e-knihu další z mých velkomoravských detektivek "Případ nitravské mince". U partnerů Moby pro tento prodej (mimo jiné třeba eReading, Kosmas, Palmknihy, eBux, Alza.cz, Martinus.cz, Martinus.sk) si budete moci kromě mých už dříve dostupných  románů "Mnohomluvná smrt ", "Případ úzké dýky ", "Případ podivného gombíku " a "Případ hrozníčkové náušnice" koupit i nejnovější "Zločin na Velké Moravě". Tak neváhejte! A já se budu s Vámi těšit na to, až se na trhu objeví i zbývající příběhy detektiva Berky.

Případ nitravské mince10.01.2014 - V lednu 2014 vydalo nakladatelství MOBA čtvrtou část "Zločinů na Velké Moravě" - "Případ nitravské mince". Slavomíra s Erikem zavede v roce 866 pátrání po padělatelích franských denárů do Nitravy (dnešní Nitry) a do Řezna, kde před mocnými Východofranské říše napínavý příběh vyvrcholí.

 

 

 

 

 

 

 

 

26.11.2013 - Nakladatelství Moba uvolnilo do prodeje jako e-knihy další dva mé romány. U partnerů Moby pro tento prodej (eReading, Kosmas, Palmknihy, eBux, Alza.cz, Martinus.cz, Martinus.sk) si budete moci kromě mých už dříve dostupných románů "Mnohomluvná smrt " a "Případ úzké dýky " koupit také další díly mé velkomoravské série "Případ podivného gombíku " a "Případ hrozníčkové náušnice". Tak neváhejte, vánoce se blíží! 

 

Případ hrozníčkové náušnice10.06.2013 - V červnu 2013 vydalo nakladatelství MOBA třetí část "Zločinů na Velké Moravě" - "Případ hrozníčkové náušnice". Slavomír s Erikem zde zachrání život Konstantinovi s Metodějem; příběh potom vyvrcholí pod Děvínem při střetu Rastislava a Ludvíka Němce. Knihu spolu s nakladatelstvím Moba věnujeme 1150. výročí příchodu Konstantina a Metoděje na Moravu.

 

 

 

 

 

 

 

Arcibiskupova smrt10.06.2013 - V červnu 2013 vydalo nakladatelství MOBA čtvrtý román se Standou Berkou - "Arcibiskupova smrt". Stanislav Berka v něm pomáhá příteli archeologovi objasnit zločiny kolem nalezeného Metodějova hrobu. Knihu spolu s nakladatelstvím Moba věnujeme 1150. výročí příchodu Konstantina a Metoděje na Moravu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnohomluvná smrt06.04.2013 - V březnu 2013 vydalo nakladatelství MOBA druhou část "Zločinů na Velké Moravě - "Případ podivného gombíku". Slavomíra s Erikem zde jejich pátrání zavede do dnešních Starých Zámků u Brna-Líšně, pod Pálavu a do Moravského krasu. 

 

 

 

 

 

 

28.02.2013 - V pobočce Brno-Bystrc Knihovny Jiřího Mahena pokřtili kmotři RNDr. Vladimír Vetchý, CSc., starosta městské části Brno-Bystrc a Josef Chládek, kapitán lodní dopravy Dopravního podniku města Brna knihu "Mnohomluvná smrt". Fotoreportáž internetového serveru Bystrčník z této akce najdete zde.

Mnohomluvná smrt04.01.2013 - V lednu 2013 vydává nakladetelství MOBA třetí román se Standou Berkou - "Mnohomluvná smrt". Stanislav Berka se v něm opět setkává s byznysmenem Klementem Chládkem známým z "Hořké smrti". 

 

 

 

 

 

 

20.07.2012 - Tohoto dne jsem se zúčastnil velmi příjemné besedy se svými čtenáři v Památníku Staré a Velké Moravy v Mikulčicích, kterou mi pomohl laskavě uspořádat pan PhDr. František Synek, vedoucí tohoto zařízení Masarykova muzea Hodonín. Fotografie z této besedy najdete zde.

02.07.2012 - Nakladatelství Moba připravuje pro příští rok k vydání druhou a třetí část mého rozsáhlého cyklu historických detektivek Zločiny na Velké Moravě.

Kromě toho se můžete těšit také na další dva napínavé případy mého soukromého brněnského detektiva Stanislava Berky , "drsňáka s něžnou duší".

23.06.2012 Bohužel až nyní jsem zjistil, že už delší dobu reprízují na TV Noe mé pohádky "O Mlsálkovi". Je to už po několikáté. Naposledy tuto moji pohádkovou sérii vysílali na TV Noe v listopadu a prosinci loňského roku, takže se zřejmě má pohádková série malým divákům líbí. Program TV Noe najdete na: http://www.tvnoe.cz/program-na-den.html

Pohádky zde vysílají v 18:30 a potom reprízují v 11:45 následujícího dne (ne po všechny dny v týdnu). Poslední díl vysílá TV Noe ve čtvrtek 28.6.2012 .

22.04.2012 - Má nejnovější kniha "Případ úzké dýky - Zločiny na Velké Moravě"  se poměrně slušně prodává, což mě samozřejmě těší. Na druhé straně to ovšem bohužel vede k tomu, že v současné době není k dostání jak v přímo v e-shopu nakladatelství Moba, tak i u některých internetových knihkupců.

Pokud tuto knihu nebudete moci sehnat, případně tato situace bude přetrvávat, neváhejte a kontaktujte přímo vydavatele, tedy nakladatelství Moba: moba@mobaknihy.cz a žádejte na tomto e-mailu výtisk(y) mé nejnovější knihy. 

29.01.2012 - Křest knihy  Případ úzké dýky , první části cyklu historických detektivek Zločiny na Velké Moravě. se bude konat ve čtvrtek 23. února 2012 od 17 hodin v Knihovně Jiřího Mahena v Brně-Bystrci, Vondrákova 15. Kmotry knihy budou bystrcký starosta pan RNDr. Vladimír Vetchý, CSc. a vedoucí archeologických výzkumů v Mikulčicích pan PhDr. Lumír Poláček z Archeologického ústavu AV ČR.

Plakát k tomuto křtu připravený panem Loveckým z Moby je zde.

19.01.2012 - Nakladatelství Moba vydává podle plánu román  Případ úzké dýky , první část mého nového rozsáhlého cyklu historických detektivek Zločiny na Velké Moravě.

29.11.2011 - V nejnovějším edičním plánu nakladatelsví Moba je na leden ohlášen román  Případ úzké dýky , první část mého rozsáhlého cyklu historických detektivek Zločiny na Velké Moravě.

18.11.2011TV Noe dnes začíná reprízovat moje pohádky "O Mlsálkovi". Pohádky jsou vysílány v rámci "Pohádek pro nejmenší" vysílaných zhruba v 18:30. Program TV Noe najdete na tomto webu .

26.10.2011 - Nakladatelství Moba zveřejnilo výsledky 8. ročníku literární soutěže "O poklad byzantského kupce". Další příběh soukromého detektiva Stanislava Berky s (pracovním) názvem "Mnohomluvná smrt" v této soutěži obsadil třetí místo. Bližší na na webových stránkách Moby v Aktualitách .

04.10.2011- Ke křtu knihy "Hořká smrt" se mnou Brněnský deník udělal velký rozhovor:

Češka: Jsem na tom stejně jako můj literární hrdina 

22.9.2011 - Spolu se šéfem reklamy a marketingu nakladatelství MOBA panem Loveckým jsme pro vás všechny připravili křest knihy "Hořká smrt".

Křest spojený s autogramiádou se uskuteční dne 4. října 2011 od 17:00 hodin na pobočce  Knihovny Jiřího Mahena v Brně - Bystrci, Vondrákova 15. Knihu slavnostně pokřtí vodou z Brněnské přehrady starosta městské části Brno-Bystrc RNDr. Vladimír Vetchý, CSc. a kapitán brněnské lodní dopravy pan Josef Chládek. Všichni jste samozřejmě srdečně zváni a s panem Loveckým se těšíme na vaši hojnou účast. Zde si můžete prohlédnout plakát zvoucí na tuto akci , který pro vás vytvořil pan Lovecký.

Samozřejmě se vám rád podepíšu do přinesených knih nebo zápisníků.

16.9.2011 - O knize informoval jako první Brněnský deník: Detektiv Berka pokračuje v pátrání

8.9.2011 - Vyšel druhý román se Standou Berkou - "Hořká smrt". Stanislav Berka v něm pomáhá příteli, který se stal obětí nelítostné korupce. 

Zpět

 


Kontakt

TOPlist TOPlist